Tak bezczelnie kierujący audi wymijał kierowców stojących w korku na S3 (FILM CZYTELNIKA)

Wszystko wydarzyło się na S3 na odcinku przed zwężeniem przy budowanym moście nad Odrą. Kierca audi Q7 stojących w korku wyprzedzał prawym poboczem i jeszcze groził kierowcy.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 17 sierpnia, na pasach ruchu w kierunku Zielonej Góry. Na zwężce przed budowanym mostem nad Odrą na wysokości Cigacic był korek. – Tocząc się około 800metrów przed przewężeniem, zauważyłam w prawym lusterku pojazd który chciał sobie sprytnie ominąć korek, co nie dopuszczalne – pisze nasza Czytelniczka. Kierowca audi Q7 zaczął bezczelnie wymijać kierowców prawym poboczem. Wszystko po to, żeby nie stać w korku i nie jechać na zakładkę jak inni kierowcy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierujący audi był wyjątkowo bezczelny. – Próbowałam zablokować audi, ale kierujący zjechał maksymalnie na prawe utwardzone pobocze i mnie wyminął – pisze nasza Czytelniczka. Manewr audi akcję zauważył kierowca w srebrnym fordzie. – On też próbował interweniować aby poskromić szeryfa w luksusowym samochodzie na niemieckich numerach rejestracyjnych – informuje Czytelniczka. Kierowca audi groził kierowcy forda wymachując pięściami. – Takie zachowanie jest niedopuszczalne – pisze autorka nagrania.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi