To oni ukradli paliwo z koparek na cmentarzu w Zielonej Górze. Szuka ich policja (ZDJĘCIA)

Policjanci z I komisariat w Zielonej Górze poszukują dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 3 na 4 sierpnia przy ulicy Wrocławskiej  ukradli paliwo ze sprzętu budowlanego stojącego na terenie cmentarza

Policjanci z I komisariatu w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa oraz uszkodzenia wlewów do paliwa w sprzęcie budowlanym zaparkowanym na terenie cmentarza przy ulicy Wrocławskiej.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do kradzieży doszło nocą z 3 na 4 sierpnia. Złodzieje ukradli paliwo ze spycharek oraz uszkodzili zbiornik paliwa. Straty to 5,9 tys. zł.  

Nadzorujący sprawę prokurator przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku złodziei. Wizerunki sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu na terenie cmentarza.    

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na policja prosi są o kontakt osobisty z I komisariatem pw Zielonej Górze – Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami: 47 7951353, 47 7951311 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: komendant.kp1_zgora@go.policja.gov.pl.