HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!

Toyota yaris. Samochód z legendarną bezawaryjnością (ZDJĘCIA)

O toyocie yaris można śmiało powiedzieć, że wracamy do niej ta kchętnie jak do świątecznego oglądania filmu „Kevin sam w domu”. To samochód, któremu popularnością nie dorównuje żaden inny model na rynku.

Toyota yaris doczekała się już wielu odsłon. I co ważne, jej użytkownicy wracają do nowszych modeli zapewniają, że żadnym innym autem nie jeździło się im tak dobrze. To jeden z najpopularniejszych samochodów na rynku, można śmiało powiedzieć kultowy, legendarny. Podstawą tego jest niezawodny i dopracowany silnik, pozwala na setki tysięcy kilometrów bezawaryjnej jazdy. Bezawaryjność w yarisach to podstawa. To model , który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Salon Toyota w Zielone Górze udostępnił nam do testów nową yaris. Autko testowaliśmy w mieście. Wersję premium napędza silnik o pojemności 1,5 litra i mocy 111 KM. Do tego sześciobiegowa manualna skrzynia. I tu od razu fajne zaskoczenie. Silnik w mieście spisuje się wyjątkowo dobrze. Cicha jednostka napędowa jest również dynamiczna. Silnik szczególnie świetnie spisuje się na biegu drugim i trzecim pozwalając przyspieszyć.

Yaris w wersji premium jest mocno wypasiony. W standardzie znalazły się podgrzewane lusterka, skórzana kierownica, deskę rozdzielczą wykończono miękkim materiałem, i dla odrobiny luksusu dodano wnętrze w kolorze fortepianowej czerni. Świetnie wygląda kolorowy wyświetlacz w desce rozdzielczej. Samochód ma też automatyczny ogranicznik prędkości (ASL). Yaris premium został wyposażony również w system rozpoznawania znaków drogowych.

Yariską jeździ się wygodnie. To samochód czterodrzwiowy, idealny do miasta, ale nie tylko. Głęboko wypuszczona przednia szyba sprawia wrażenie prowadzenia znacznie większego samochodu. Siedzimy na wygodnych, dobrze wyprofilowanych fotelach. Przyjemność jazdy podnosi system multimedialny toyota tauch 2 z kolorowym 7-calowym ekranem dotykowym. W bagażniku zmieścimy zakupy oraz duże torby.

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl