Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek. Potrącenie kobiety na pasach w Sulechowie. Na pomoc ruszył strażak OSP Kargowa (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do wypadku doszło w środę, 17 sierpnia, na przejściu dla pieszych koło ronda PCK w Sulechowie.

Do wypadku doszło w środę, 17 sierpnia, na przejściu dla pieszych koło ronda PCK w Sulechowie. Na pomoc potrąconej kobiecie ruszył strażak OSP Kargowa Oskar Rajewski, rozpoznali go świadkowie.  

Kobietę na pasch potrącił kierujący fiatem. – Jakby nie widział jej na pasach. Po potrąceniu piesza odbiła się od auta i upadła na jezdnię – mówi na świadek wydarzeń.

Na pomoc ruszył strażak OSP Kargowa

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na pomoc potrąconej natychmiast kobiecie ruszył mężczyzna, który jechał za czerwonym autem. – Rozpoznałem go, to strażak ochotnik OSP Kargowa Oskar Rajewski – mówi nam świadek potrącenia.

Skontaktowaliśmy się z Oskarem. – Każdy na moim miejscu zachowałby się tak samo, i w końcu jestem strażakiem ochotnikiem – mówi skromnie Oskar.

Druh OSP zadbał o potrąconą

Druh OSP Kargowa najpierw zadbał o potrąconą kobietę, u której rozpoznał uraz nogi. Na miejsce wezwał pomoc. Karetka pogotowia ratunkowego dojechała bardzo szybko. Dotarły też dwa radiowozy policji oraz sulechowska straż miejska.

Potrącona kobieta została zabrana do karetki. – Pani mi podziękowała za pomoc, ale nie o dziękowanie chodzi tylko o to, żeby pani nie było nic poważnego – mówi Oskar.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl