Toyota Zielona Góra

Szokujące. Kobieta rozsypuje pobite szkło na placu zabaw dla dzieci w Zielonej Górze. Policja już wytypowała sprawczynię (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Policja na już wytypowaną kobietę, która stoi za rozsypywaniem szkła an placu zabaw.

Bulwersująca spraw dotyczy placu zabaw przy bloku na ul. Sobkowiaka. Kobieta, której przeszkadzają dzieci rozsypuje pobite szkło na placu zabaw. Miejsce taśmami zabezpieczyła policja.

O szokującej wręcz sprawie powiadomiła nas czytelniczka. – Kobieta rozsypuje szkło na placu zabaw dla dzieci – napisała do nas. Na szczęście zostało to w porę zauważone przez rodziców. Nie trudno sobie wyobrazić do jakiej tragedii mogłoby gdyby na plac pełen potłuczonego szkła weszły dzieci.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Rozsypała szkło na placu zabaw

Sprawa został zgłoszona policji. – Zajmujemy się takim zgłoszeniem – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławka, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Na placu zabaw pełnym szkła był już policja. Miejsce zostało zabezpieczone taśmą.

Sprawczyni jest wytypowana

Policja na już wytypowaną kobietę, która stoi za tym okropnym czynem. – Czekamy na weryfikację nagrań z monitoringu – mówi podinsp. Stanisławska.

Kobieta ma rozsypywać szkło na palcu zabaw, ponieważ przeszkadzają jej bawiące się tam dzieci.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi