Wywalczyli większe odszkodowania. Zdalnie też negocjują

Chociaż teraz pracujemy zdalnie bez osobistego kontaktu z klientami (wszystko tylko na zasadzie przesłanych dokumentów), to również mamy ogromne możliwość negocjowania z firmami ubezpieczeniowymi kwot odszkodowań wypłaconych do tej pory klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług.

Co ciekawe, przy naszej długoletniej wiedzy, etyce zawodowej i  odpowiednim argumentowaniu naszych racji w imieniu klientów firmy ubezpieczeniowe, chętniej w obecnym czasie zawierają porozumienia lub ugody z naszą firmą, co jest tylko z korzyścią dla klienta, który często nie pracuje z uwagi na obecną sytuację a może liczyć na wpływ nie małej kwoty dodatkowych środków finansowych (przykłady załączamy poniżej) . – Nasza usługa analizy dokumentów jest bezpłatna.Natomiast po uzyskaniu dodatkowej kwoty odszkodowania potrącamy z jej wysokości naszą (wcześniej uzgodnioną z klientem prowizję), zaś resztę kwoty przesyłamy na nr rachunek bankowy wskazany przez poszkodowanego – mówi Krzysztof Langner, Biuro Prawno – Techniczne. Wszelkie formalności wykonujemy przy pomocy internetu (nie ma zatem potrzeby kontaktu osobistego z klientem). Wymagane jest tylko przesłanie opisu problemu w danej sprawie, nr tel. kontaktowego, kosztorysu firmy ubezpieczeniowej oraz decyzji wypłaty w tej sprawie w formie skanów lub dokumentów w formacie PDF na adres: [email protected] lub [email protected] a my dokonamy bezpłatnej analizy tej sprawy i odpowiemy klientowi jak widzimy możliwość pomocy w tej sprawie. Jeżeli klient będzie chciał skorzystać z naszych usług wówczas ustalamy warunki naszej prowizji i wysyłamy do klienta niezbędne dokumenty (upoważnienia, umowę – wystarczy do nas przesłać zdjęcie lub skan podpisanych dokumentów). To bardzo bezpieczne i proste rozwiązanie adekwatne do dzisiejszych czasów, a co najważniejsze jest duża szansa na zastrzyk dodatkowych finansów dla poszkodowanych. Takie mamy przykłady na dzisiaj:

Decyzja firmy ubezpieczeniowej Allianz Polska S.A. dla poszkodowanej to: 2 250zł – po naszej interwencji dopłata przez firmę ubezpieczeniową dla poszkodowanej kwoty ponad 6 200 zł!

Decyzja firmy ubezpieczeniowej Compensa TU S.A. dla poszkodowanych to: 4 601zł – po naszej interwencji dopłata przez firmę ubezpieczeniową dla poszkodowanych kwoty ponad 3 890 zł!

Decyzja firmy ubezpieczeniowej UNIQA TU S.A. dla poszkodowanego to: 2 200zł – po naszej interwencji dopłata przez firmę ubezpieczeniową dla poszkodowanego w formie ugody kwoty 6 800 zł!

Decyzja firmy ubezpieczeniowej STU ERGO HESTIA S.A. dla poszkodowanych to: 3 520zł – po naszej interwencji dopłata przez firmę ubezpieczeniową dla poszkodowanych w formie ugody kwoty ponad 5 400 zł!

Decyzja firmy ubezpieczeniowej PZU S.A. dla poszkodowanej to: 5 432zł – po naszej interwencji dopłata przez firmę ubezpieczeniową dla poszkodowanej W FORMIE UGODY TO kwota ponad 9 000 zł!