Samochody.pl - poscigi.pl

Zielona Góra. Jedziemy ulicami Kupiecką i Batorego (ZDJĘCIA)

Jedziemy ulicami Kupiecką i Batorego. fot. poscigi.pl

– Ulica Kupiecka i Batorego wracają do „życia”. Jeszcze ostatnie poprawki, kosmetyka i będzie można normalnie jeździć – informuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Zakończyły się prace na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Bohaterów Westerplatte. W związku z tym Miejski Zakład Komunikacji przywrócił stałe przebiegi tras linii nr 12, 19, 20, 29 w tej części miasta tj. przez ulice Bohaterów Westerplatte, Kupiecką i Batorego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Autobusy znów będą zatrzymywać się na przystankach: ZUS i Batorego/Dworcowa. Zlikwidowane zostaną też przystanki zastępcze: Dworcowa/Batorego i Dworcowa/Ułańska. Z kolei autobusy linii nr 12, 19, 20 i 29 będą kursowały według nowych rozkładów jazdy.

– Ta bardzo ważna droga w systemie komunikacyjnym miasta i jest już przejezdna. Chciałbym, aby remonty trwały nie miesiącami, tylko godzinami, ale tego zrobić się nie da – informuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl