Toyota Zielona Góra

15-latka fordem zmasakrowała pieszą. Przycisnęła ją do ściany i przejechała. Samochód dała jej matka, która była… pasażerką

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Koperniki koło Nysy na Opolszczyźnie. Starsza kobieta została potrącona przez forda, którym kierowała 15-latka. Na miejscu pasażera siedział matka nastolatki. 

Do tragicznego zdarzenia  doszło w środę, 24 lutego. Około godz. 14.00 placem Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Kopernikach szła grupa osób. Wtedy nadjechał rozpędzony ford. Samochód pościnał metalowe słupki i uderzył w ścianę budynku.

Niestety ford potrącił starszą kobietę i przycisnął ją do ściany budynku. To nie koniec masakry. Ford ruszył, a potrącona kobieta wpadła pod jego koła. Ford zatrzymał się kilka metrów od budynku.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Ruszyła walka o życie starszej kobiety. Strażacy reanimowali ją niemal godzinę. Niestety kimo ich wysiłków, nie udało się. Kobieta zmarła na miejscu.

Szokujące jest to, że forda prowadziła 15-latka. Na siedzeniu pasażera siedziała jej matka. Sprawą 15-latki zajmie się sąd rodzinny.

Toyota Zielona Góra