Toyota Zielona Góra

18-latek niezwykle widowiskowo zakończył swoją jazdę volkswagenem (ZDJĘCIA)

18-latek niezwykle widowiskowo zakończył swoją jazdę volkswagenem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia w Toczyskach (woj. lubelskie). Kierowany przez 18-latka volkswagen passat na łuku wypadł z drogi, ściął metalowe ogrodzenie, uderzył w drzewo kończąc jazdę na elektrycznym słupie w pozycji pionowej. 18-latek miał prawo jazdy od sierpnia br. Został ukarany wysokim mandatem.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 listopada, z samego w Toczyskach. Jak ustalili policjanci, 18- letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski, kierujący volkswagenem passatem jechał za szybko po mokrej jezdni.

Na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem. Zjechał na pobocze uszkadzając kilka przęseł metalowego ogrodzenia znajdującej się przy drodze. Po ścięciu ogrodzenia volkswagen uderzył w rosnące na terenie posesji drzewo, a następnie w słup trakcji elektrycznej, poważnie go uszkadzając. Volkswagena zatrzymał się pionowo na słupie.

Kierujący samochodem 18-latek został przewieziony do łukowskiego szpitala. Na szczęście nie odniósł obrażeń i po badania został wypisany. Młody kierowca prawo jazdy ma zaledwie od sierpnia tego roku. Został ukarany wysokim mandatem.

Toyota Zielona Góra