Agresja na drodze w Zielonej Górze. Volkswagenem zajeżdżał drogę tak, że suzuki wyjechało pod prąd (FILM CZYTELNIKA)

Zdarzenie nagrał nasz czytelnik. To smutny przykład agresji drogowej.

Do wszystkiego doszło na ul. Sulechowskiej w sobotę, 6 lutego. Zdarzenie nagrał nasz czytelnik. To smutny przykład agresji drogowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący suzuki na wiadukcie na ul. Sulechowskiej zajechał drogę kierującemu volkswagenem. Wszystko wskazuje na to, że kierowca suzuki zrobił to nieświadomie lub z powodu swojej nieostrożności. To jednak musiała bardzo zdenerwować kierującego volkswagenem.

Już na wiadukcie kierowca volkswagena wyprzedził suzuki i zaczął hamować tak, żeby jak najbardziej spowolnić kierowcę suzuki.

Hamował suzuki również przed pasami na skrzyżowaniu ulic Sulechowskiej i Skłodowskiej oraz potem na odcinku do przejścia dla pieszych na wysokości stadionu. Potem było jeszcze gorzej.

Na prostej w kierunku ronda Rady Europy kierowca suzuki chciał wyprzedzić hamującego go volkswagena. Wtedy na drodze zrobił się jeszcze groźniej.

Kierujący suzuki chcąc wyprzedzić volkswagena wyjechał na pasy ruchu pod prąd. Wrócił na prawidłową stronę drogi, ale kierujący volkswagenem cały czas zajeżdżał mu drogę. Tak było aż do ronda Rady Europy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta