Toyota Zielona Góra

Akcja „Znicz”. Informacje o ruchu przy cmentarzu w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Tu znajdziecie informacje o natężeniu ruchu koło cmentarza przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Od samego rana przy cmentarzu na ul. Wrocławskiej są policjanci. Regulują ruchem i dbają o bezpieczeństwo przechodniów oraz kierujących.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Godz. 8.50 – ruch przy cmentarzu jest umiarkowany, poinformował nas podinsp. Jarosław Tchorowski, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Zaczyna brakować miejsc na parkingu przy nowej części cmentarza. Parkować można również na stadionie żużlowym (parking płatny) oraz na pętli autobusowej MZK.

Podinsp. Tchorowski przypomina kierowcom, aby zwracali uwagę na polecenia wydawane przez policjantów kierujących ruchem. Prosi również, aby nie dyskutowali z nimi, bo to korkuje ruch na drodze.

Pamiętajmy również, że na parking przy starym cmentarzy obowiązuje zakaz wjazdu. Mogą z niego skorzystać jedynie samochody inwalidów oraz auta dostawców. Są tam również miejsca dla czterech taksówek.

Godz. 10.15 – ruch przy cmentarzu robi się coraz większy, do tego pada deszcz. Policjanci kolejny raz apelują do kierowców, aby ci zwracali uwagę na sygnały od policjantów regulujących ruchem. Zapełniają się parkingi koło nowego cmentarza i na pętli MZK. W kierunku ul. Wrocławskiej z miasta ciągnie się długi sznur samochodów i autobusów. Samochody nieprzerwanie jadą również w kierunku miasta z cmentarza.

Policjanci cały czas regulują również taksówkami, które wjeżdżają na parking przy starym cmentarzu. Jednocześnie mogą tam stać cztery taxi.

Godz. 14.00 – ruch przy cmentarzu jest duży. Delikatnie korkuje się wjazd na parking przy nowym cmentarzu. Kolejka samochodów zaczyna się mniej więcej od salonu toyoty.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi