Atak nożownika. Ofiara dźgnięta w klatkę piersiową. Zatrzymana osoba trzeźwieje w celi

Mężczyzna dźgnięty nożem w centrum Skwierzyny fot. OSP Skwierzyna

Do ataku nożownika doszło we wtorek, 15 września, pod lokalem w centrum Skwierzyny. Ofiara została dźgnięta nożem w klatkę piersiową. Zatrzymana osoba trzeźwieje w celi. Mężczyzna wydmuchał niemal 3 promile alkoholu.

Mężczyzna został dźgnięty nożem pod kawiarnią Jubilatka w centrum Skwierzyny. 58-latek został zraniony w klatkę piersiową, a jego stan jest poważny. Pierwsi rannemu pomocy udzielili strażacy OSP Skwierzyna. Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Dojechała również karetka pogotowia ratunkowego. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gorzowie.

Najprawdopodobniej napastnik dźgnął ofiarę, bo nie dostał papierosa. To niepotwierdzone jeszcze informacje. W związku z dźgnięciem nożem została zatrzymana jedna osoba. – To osoba, która może mieć związek ze zdarzeniem – mówi asp. Justyna Łętowska, rzeczniczka policji w Międzyrzeczu. Mężczyzna, mieszkaniec Skwierzyny, w chwili zatrzymania był kompletnie pijany. Wydmuchał niemal 3 promile alkoholu. – Trzeźwieje w policyjnej celi. Musi wytrzeźwieć do przeprowadzenia z nim czynności – mówi asp. Łętowska.