Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Brawo! Kolejne wraki zniknęły z parkingów w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Na około 150 spraw dotyczących wraków prowadzonych przez zielonogórską straż miejską blisko 80 samochodów zostało usuniętych przez zapominalskich właścicieli po czynnościach strażników.

W ostatnich dnia zielonogórska straż miejska odholowała kolejne wraki zalegające na parkingach w Zielone Górze. W toku są sprawy kolejnych wraków zalegających na miejskich ulicach.

Lawety pomocy drogowej Maxmar zostały wezwane przez straż miejską na kilka parkingów w Zielonej Górze. Zalegały tam wraki samochodów, których właściciele nie odpowiedzieli na wezwania strażników do ich usunięcia. Wszystkie odjechały na lawetach

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wobec każdego odholowanego samochodu straż miejskiej przeprowadziła całą niezbędna procedurę. To ważne ponieważ na osiedlach brakuje wolnych miejsc do parkowania. Ludzi irytują również zniszczone złomy. Zielonogórska straż miejska skutecznie z tym walczy.

Od początku roku straż miejska odholowała 51 wraków. Blisko 120 samochodów zostało usuniętych przez zapominalskich właścicieli po czynnościach strażników. Kolejnych 25 spraw wraków jest w toku.

W kilkunastu przypadkach strażnicy nie potwierdzili znamion wyczerpujących wrak.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl