Brutalne pobicie 60-latka. Trzech sprawców zostało już zatrzymanych (FILM)

Międzyrzeccy policjanci zatrzymali trzech sprawców brutalnego pobicia, do którego doszło we wtorek, 16 kwietnia. Sąd na wniosek prokuratury wobec dwóch mężczyzn zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące, a wobec jednego policyjny dozór.

Do brutalnego pobicia doszło w godzinach popołudniowych, gdy grupa mężczyzn zaatakowała 60-letniego mężczyznę na jednej z ulic Międzyrzecza. Ofiara została pobita, co spowodowało u niej poważne obrażenia ciała.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze rozpoczęli intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawców brutalnego ataku na mężczyznę – mówi mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Kryminalni szybko zatrzymali trzech sprawców pobicia  wieku od 32  lat do 41 lat. Zebrany materiał dowody pozwoliły na postawienie im zarzutów. Po zatrzymaniu, dwóch usłyszało zarzuty pobicia, za co grozi im kara do 5 lat więzienia. Trzeciemu z nich postawiono zarzut nieudzielenia pomocy, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu zadecydował o zastosowaniu wobec dwóch mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.