Toyota Zielona Góra

Brutalne pobicie. Poszło o kobietę. Ofiara ze złamaniami i urazami narządów była operowana (FILM)

Brutalne pobicie. Poszło o kobietę. Ofiara ze złamaniami i urazami narządów była operowana

Ciężko pobity mężczyzna trafił do świebodzińskiego szpitala. Kryminalni ze Świebodzina ustalili i zatrzymali 44-letniego sprawce brutalnego pobicia. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara nie krótsza niż 3 lata więzienia. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do szpitala w Świebodzinie trafił skatowany mężczyzna. Miał liczne złamania oraz obrażenia narządów wewnętrznych. Lekarze walczyli o jego życie. Mężczyzna od razu trafiła na stół operacyjny. Personel szpitala o ciężkim pobiciu zawiadomił policję.

Ustalono, że do brutalnego pobicia doszło w mieszkaniu w Świebodzinie. Ofiara i sprawca najpierw razem pili alkohol. Potem doszło do nieporozumienia związanego z kobietą 44-latka. Po chwili sprawca wpadł w szał i skatował znajomego.

Poszukiwaniem sprawcy zajęli się świebodzińscy kryminalni. Szybo dotarli do sprawcy brutalnego pobicia. 44-letni mężczyzna został zatrzymany.

W prokuraturze usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zagrażającego życiu. W trakcie zatrzymania dodatkowo 44-latek znieważył policjantów i siłą chciał zmusić ich do odstąpienia od zatrzymania. Teraz grozi mu kara nie krótsza niż 3 lata więzienia.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl