Brutalnie z zimną krwią zamordował żonę w Sulechowie. Zadał kobiecie siedem ciosów nożem

Świebodzińska prokuratura rejonowa wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko 60-letniemu mężczyźnie. W dniu 19 października ub.r. w Sulechowie brutalnie zamordował żonę zadając jej siedem ciosów nożem.

Do tragedii doszło 19 października wieczorem w mieszkaniu w bloku w Sulechowie. Pijany mężczyzna urządził w domu awanturę. Po chwili zaatakował 65-letnią żonę nożem. Zadał kobiecie siedem ciosów w klatkę piersiową i brzuch. Jeden z ciosów rozerwał aortę brzuszną. Doszło do wstrząsu krwotocznego. 65-letnia kobieta zmarła.

Na miejscu tragedii przeprowadzono szczegółowe oględziny miejsca. Odbyła się sekcja zwłok 65-latki. Przesłuchano świadków, w tym sąsiadów ofiary.

Do sądu trafił akt oskarżenia. 60-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Mężczyzna, który przebywa w areszcie, przyznał się do zarzucanego mu czynu. Składając wyjaśnienia powiedział, że podczas kłótni wyrwał swojej żonie nóż i zadał nim śmiertelne ciosy.

W toku śledztwa ustalono, że 60-latek od 13 sierpnia do 19 października 2018 r. nie stosował się do orzeczonego przez sąd wyroku nakazującego okresowe opuszczenie mieszkania. Oskarżonemu 60-latkowi grozi kara nawet dożywotniego więzienia.