Toyota Zielona Góra

Co się stało z 79-latką? Zaginęła koło swojego domu. Kolejny dzień poszukiwań (ZDJĘCIA)

Przeczesywane są pola i lasy. Niestety cały czas poszukiwania są bezskuteczne. Nie natrafiono na żaden ślad po zaginionej 79-latce.

W czwartek, 12 listopada, od samego rana nowosolska policja i straż pożarna wznowiły poszukiwania zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia. Sytuacja jest dramatyczna. Temperatury nocą są niskie, a kobieta jest poważnie chora.

Strażacy, policja, rodzina oraz mieszkańcy Zakęcia ( gm. Otyń) od samego rana wznowili poszukiwania w ternie. Szukają Stanisławy Pałko. 79-latka zaginęła we wtorek, 10 listopada. Około godz. 17.30 wyszła z domu swoje córki i miała iść do swojego domu oddalonego około 30 m. Niestety kobieta w domu się nie zjawiła.

Zaalarmowana o zaginięciu nowosolska policja natychmiast zorganizowała poszukiwania. W teren wyruszyli policjanci oraz strażacy. Pomagają rodzina zaginionej oraz mieszkańcy Zakęcia. – Cały czas przeszukiwana jest okolica, w której mogła zaginąć kobieta – mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Przeczesywane są pola i lasy. Niestety cały czas poszukiwania są bezskuteczne. Nie natrafiono na żaden ślad po zaginionej 79-latce.

Sytuacja jest ciężka. Stanisława Pałko to osoba poważnie chora na demencję. Temperatury nocą są niskie, bliskie zeru. Zimno jest również w dzień. Zaginiona 79-latrke trzeci dzień jest bez jedzenia i picia.

O pomoc prosi rodzina zaginionej 79-latki. Być może ktoś widział kobietę. Być może wsiadała gdzieś do auta. Osoby, którzy widziały zaginioną w okolicach Zakęcia, Konradowa, Łupów, Nowej Soli, Otynia, Niedoradza, Kożuchowa, Ługów i Zielonej Góry proszone są o kontakt z policją pod  numerem 112.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta