Co za znieczulica. Ktoś porzucił dwa psy. Zajęła się nimi czytelniczka i zielonogórscy policjanci (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do smutnego zdarzenia doszło w środę, 10 sierpnia, w Kotowicach. Ktoś z samego rana wyrzucił dwa psy i odjechał.

Do bardzo smutnego zdarzenia doszło w środę, 10 sierpnia, w Kotowicach. Ktoś z samego rana wyrzucił dwa psy i odjechał. – Właściciel pewnie wybrał się na wakacje – pisze nasza czytelniczka. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

Ktoś porzucił dwa psy. Wszystko wydarzyło się około godz. 6:00 nad ranem. Kierowcy jadący ulicą Zielonogórską w Kotowicach trąbili. Okazało się, że trąbili na dwa psy chodzące po ulicy. – To bardzo smutne, ale pieski zostały porzucone i potem leżały przy drodze czekając na właściciele – pisze do nas czytelniczka i dodaje, że właściciel psów pewnie pojechał na wakacje.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. – Policja zareagowała bardzo szybko – pisze czytelniczka. Patrol pojawił się w Kotowicach.

Psy zostały porzucone

– Policjanci napoili nakarmili oba psy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. O psach zostało powiadomione zielonogórskie schronisko, które ma zabezpieczyć czworonogi.

Psy zostały bezdusznie porzucone. Może ktoś coś widział?

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi