Desperat z pociętymi rękoma schował się w pustostanie i tam stracił przytomność

Dzielnicowi z Ośna Lubuskiego uratowali życie mężczyźnie, który poważnie ranił się w rękę i ukrył w jednym z pustostanów. Mł. asp. Katarzyna Kasik oraz sierż. szt. Sylwester Kujawa, odnaleźli mężczyznę i udzielili mu pomocy.

Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca. Słubiccy policjanci dostali informację o mężczyźnie, który poważnie ranił się w rękę i prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Do działania ruszyli dzielnicowi z Ośna Lubuskiego. – Policjanci natychmiast przystąpili do typowania miejsc, w których mógł znajdować się mężczyzna – mówi podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach. Nieprzytomnego desperata odnaleźli w jednym z pustostanów w Słubicach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Rany na rękach mężczyzny bardzo mocno krwawiły. Policjanci na miejsce wezwali karetkę pogotowia i zatamowali krwawienie. – W trakcie czynności ratowniczych mężczyzna odzyskał przytomność – mówi podkom. Jankowska. Dzielnicowi udzielili mu niezbędnej pomocy i otoczyli opieką do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Gdyby pomoc nie przyszła na czas, mogłoby dojść do tragedii.