Drugi niewybuch wykopany na ulicy w Nowej Soli (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

W sobotę, 7 listopada, podczas robót ziemnych na ul. Wesołej w Nowej Soli został znaleziony drugi niewybuch. Na miejscu jest policja.

Informację portalu poscigi.pl potwierdza mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli. – Podczas prac ziemnych został znaleziony niewybuch – mówi rzeczniczka nowosolskiej policji.  Na miejscu są policjanci. Teren został zabezpieczony. Czy dojdzie do ewakuacji mieszkańców kamienic? – Na tą chwilę niewybuch jest zabezpieczony i nie ma ewakuacji. Czekamy na saperów z jednostki wojskowej – mówi mł. asp. Dąbrowicz-Kozłowska. Saperzy zadecydują czy konieczna będzie ewakuacja mieszkańców.

W czwartek, 5 listopada, pracownicy budujący chodnik na ul. Wesołej również znaleźli w ziemi niewybuch. Na miejsce została wezwana straż miejska oraz nowosolska policja. Dojechała również straż pożarna. Ewakuowano mieszkańców czterech kamienic.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta