Toyota Zielona Góra

Dwie osoby zatrute tlenkiem węgla w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 marca, w mieszkaniu w Zielonej Górze. Dwie osoby zatrute tlenkiem węgla zostały przewiezione do szpitala.

Wszystko wydarzyło się wieczorem w mieszkaniu bloku przy ul. Długiej. Na miejsce została wezwana ekipa karetki pogotowia ratunkowego. Chodziło o dwie osoby, które źle się poczuły.

Do mieszkania dojechał również wóz zielonogórskiej straży pożarnej. – Dwie osoby objawami zatrucia tlenkiem węgla zostały karetką zabrane do szpitala – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Niestety zdarzenia spowodowane tlenkiem węgla zdarzają się co jakić czas. Do zatrucia czadem doszło również we wtorek, 9 lutego, w Głoguszu koło Sulechowa. Trzy kobiety bardzo źle si poczuły. Na miejsce szybko dotarł wezwany wóz strażaków.

Do tragedii doszło w poniedziałek, 25 stycznia, w domu przy ul. Chmielnej w Zielonej Górze. Straż pożarna została wezwana od otwarcia drzwi od mieszkania. Niestety w środku znaleziono jedną martwą osobę, a druga była reanimowana.

 

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta