Gdzie jest Joanna Kowalczuk? Nie ma śladu po zaginionej 16-latce

– Poszukiwania zaginionej 16-latki cały czas są prowadzone – mówi  kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji. Nastolatka zaginęła 20 maja.  Od tego dnia nikt jej nie wiedział.

Joanna Kowalczuk w poniedziałek, 20 maja, o godz. 8.00 wyszła z domu. Poszła do szkoły, ale tam nie dotarła. Od tego czasu już nikt jej nie widział. Policja nie prowadzi jednak poszukiwań 16-latki w terenie. Swoją pracę wykonują policjanci kryminalni. – Nie mamy żadnego śladu po zaginionej 16-latce – mówi kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji

Zaginiona 16-latka ma ok. 190 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy długie proste , koloru ciemny blond. Nosi okulary korekcyjne w bordowych oprawkach. W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w niebieskie jeansowe spodnie, które na nogawkach mają przyszyte koraliki, kurtkę jasnoróżową typu ,,bomberka”, niebieskie buty sportowe ,,nike”. Może mieć ze sobą czerwony plecak marki ,,nike” . Na ręce ma plecione bransoletki.

Jeżeli ktoś widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z komendą policji w Żarach na numer tel. 68 476 33 11 lub numer alarmowy 112.