Toyota Zielona Góra

Grupa nastolatków zabrała telefon 16-latkowi w parku w Zielonej Górze i skatowała ojca ofiary. Mężczyzna jest w szpitalu (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Grupa nastolatków zabrała telefon 16-latkowi w parku w Zielonej Górze i skatowali ojca ofiary

Wszystko wydarzyło się sobotę, 21 mają, grupa nastoletnich osób pobiła mężczyznę w Parku Tysiąclecia. Wcześniej zabrali  telefon 16-lentiemu synowi ofiary. Na miejsce została wezwana policja.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. – W Parku Tysiąclecia było pobicie – napisali do nas. Okazało się, że mężczyzna został pobity przez dużą grupę 10 osób. Nie wiadomo czy wszyscy go bili. Po pobiciu uciekli.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– W parku pojawiły się policyjne radiowozy – informują nas czytelnicy. Nie wiadomo co było powodem pobicia mężczyzny. Zajęła się nim ekipa karetki pogotowia ratunkowego, która dojechała do parku.

Okazała się, że grupa sześciu nastolatków zabrała telefon 16-latkow. W grupie były też dziewczyny. Po telefon przyszedł ojciec 16-latka chcąc go odzyskać i wtedy został zaatakowany przez grupę nastolatków. Pobili go tak dotkliwie, że karetką trafił do szpitala. Ma między innymi złamaną nogę.

Zielonogórska policja zatrzymała sprawców pobicia. – W niedzielę zarzuty usłyszy między innymi 17-latek – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi