Makabryczne odkrycie. Ciała kobiety i mężczyzny, małżeństwa z Zielonej Góry znalezione w samochodzie. Zabiły ich spaliny? (ZDJĘCIA)

Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę, 13 września, nad Odrą okolicach miejscowości Syców i Będów. W samochodzie znaleziono ciała kobiety i mężczyzny, małżeństwa w Zielonej Góry.

Jak ustalił portal poscigi.pl, małżeństwo 50-latków z Zielonej Góry zostało znalezione martwe w samochodzie zaparkowanym przy Odrze. W samochodzie był również martwy pies. Informację portalu poscigi.pl potwierdziła zielonogórska policja. Makabrycznego odkrycia dokonała córka w niedzielę około godz. 21.00. Zaniepokojona nieobecnością rodziców oraz brakiem z nimi kontaktu zaczęła ich szukać.

Na miejsce została wezwana policja oraz prokurator. Wiadomo, że małżeństwo z Zielonej Góry wcześniej łowiło ryby, a swoje zdobycze pokazywali w portalu społecznościowym. Przyczyna śmierci to najprawdopodobniej zaczadzenie. – Najprawdopodobniej mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem zaczadzenia się spalinami – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Decyzją prokuratora ciała zabezpieczono do sekcji. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci małżeństwa.