Iluminacje w Zatoniu ściągnęły tysiące zielonogórzan. To jedna z największych atrakcji Zielonej Góry od lat. To jest hit (ZDJĘCIA)

Brawo Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. i Prezes Krzysztof Sikora- pisze Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Takich tłumów Zatonie jeszcze nigdy nie przeżyło. Tysiące ludzi przyjechało zobaczyć magiczne iluminacje świetlne. To było niesamowite magiczne i piękne.

– Park Książęcy Zatonie. Ludzi masę, korki. Ale efekt, wygląda bajecznie. Problemy komunikacyjne ale chyba nigdy nie było w tym miejscu takich tłumów. Mimo problemów magicznie i cudnie. Pomysł na 5. Wrócę tu jeszcze nie raz. Brawo Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. i Prezes Krzysztof Sikora- pisze Janusz Kubicki, prezydent  Zielonej Góry.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zatonie ściągnęło dosłownie tysiące zielonogórzan. Bajeczne iluminacje zmieniły park w Zatoniu w baśniowa krainę.

Było lekkie spięcie prądu, ale po 20 minutach wszystko znów rozbłysło. Zapaliło się około pół miliona światełek. To wszystko będzie dla nas do końca lutego 2024 r.

Zatonie stało się świąteczną perełką. Każdy z nas będzie chciał mieść zdjęcie w przepięknie oświetlonym parku. Tego w Zielonej Górze jeszcze nie było.

Iluminacje w Zatoniu ściągnęły tysiące zielonogórzan

Zatonie czeka na zielonogórzan każdego dnia. To coś niesamowitego, pięknego.

– To była wielka naprawdę impreza, nie brakowało problemów logistycznych, za które przepraszam. Robiliśmy wszystko co mogliśmy, żeby to wszystko zostało zaplanowane jak najlepiej, Niestety pogoda i opady śniegu nam nie pomogły wywołując trudności na drogach – mówi Krzysztof Sikora, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze.

W Zatoniu czuć święta. – Zatonie błyszczy, świeci świątecznie dla Nas wszystkich. Bawmy się tym i cieszmy – mówi prezes Sikora.