Toyota Zielona Góra

Poszukiwania zaginionego 68-latka. W akcji policjanci, strażacy i mieszkańcy

Ryszard Prokop zaginął w środę, 21 marca. Wtedy 68-latek był widziany ostatni raz w Małomicach (pow. żagański). Ogłoszono alarm dla żagańskiej komendy. Policjanci, strażacy oraz mieszkańcy Małomic przeszukują lasy i pola w okolicy.

68-letni mężczyzna  widziany był po raz ostatni w środę, 21 marca, w Małomicach. Od tej pory mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwania prowadzone są na terenie gminy Małomice, ze szczególnym uwzględnieniem lasów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjantów w poszukiwaniach wspierają strażacy oraz mieszkańcy Małomic. Mundurowi będą sprawdzać również okoliczne miejscowości, do których zaginiony mógł dotrzeć. Poinformowane zostały ościenne jednostki oraz szpitale. Na miejscu pracują psy tropiące, specjalnie przeszkolone do poszukiwania ludzi. Sprawdzane są również zbiorniki wodne, które znajdują się na terenie przyległym do miejsca gdzie mógł dotrzeć zaginiony 68-latek.

Zarządzono alarm dla żagańskiej policji. Mundurowi proszą o kontakt pod numerami 997 lub 112 osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego. 68-letni Ryszard Prokop ma ok. 172 cm wzrostu. Jest krępej budowa ciała. Ma siwe włosy średniej długości. Oczy szare, twarz owalną. Jest ubrany w zimową czarną kurtkę, spodnie jeansowe niebieskie i brązowe buty.

Toyota Zielona Góra