Samochody.pl - poscigi.pl

Kierowca audi szalał na „trasie śmierci” pod Świdnicą. Nagranie trafiło do policji (FILM)

Film został przekazany policji. Z pewnością kierowca dostanie wysoki mandat oraz odpowiednia ilość punktów karnych.

Kierujący audi wykazał się kompletnym brakiem rozumu oraz odpowiedzialności. Swoim wyprzedzaniem spowodował zagrożenie na drodze, w miejscu gdzie dochodziło do wypadków.  

Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 września, około godz. 16.50. Nasz czytelnik nagrał bezmyślne manewry kierowcy audi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Wyprzedzał na skrzyżowaniu, zakazie wyprzedzania oraz na podwójnej linii ciągłej – pisze nasz czytelnik. Odcinek z Zielone Góry do Nowogrodu Bobrzańskiego kiedyś został nazwany „trasa śmierci”. To z powodu śmiertelnych wypadków, które zdarzały się tam często. Od kilka lat jest znacznie bezpieczniej.

Nieodpowiedzialność kierowcy audi pokazuje, że do wypadku może dojść w każdej chwili, właśnie z powody takich manewrów. – Totalny brak rozumu kierowcy audi. Film został przekazany policji. Z pewnością kierowca dostanie wysoki mandat oraz odpowiednia ilość punktów karnych – pisze nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl