Kierująca uderzyła volkswagenem w audi pod dyskotekę w Zielonej Górze i uciekła. Ludzie ruszyli w pościg (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Kierowca bmw zatrzymał 18-latkę, która pod dyskoteka Heaven uderzyła w audi i uciekła.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 sierpnia, nocą na parkingu pod dyskoteką Heaven. Kierująca volkswagenem uderzyła w audi i po chwili uciekła. Świadkowie ruszyli w pościg i wezwali policję.

– Staliśmy na parkingu pod Heaven i nagle usłyszeliśmy głośne uderzenie – mówią nam czytelnicy. Po chwili okazało się, że kierująca volkswagenem uderzyła w zaparkowane audi. Ludzie zaczęli biec w kierunku volkswagena, ale kierująca do razu uciekła odjeżdżając spod dyskoteki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Uderzyła w audi i uciekła

Za uciekającym volkswagenem swoim samochodem ruszyli świadkowie. Volkswagen jechał po krawężnikach. – Zatrzymaliśmy kierującą volkswagenem na ulicy Podgórnej – relacjonują nam świadkowie wydarzeń.

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. – W aucie były jeszcze trzy osoby. Zaczęły nas namawiać, żebyśmy powiedzieli policji, że to nie ta dziewczyna uderzyła w audi. Oczywiście nie było o tym mowy – mówi nam czytelnik.  

Kierująca volkswagenem dostała mandat

Volkswagena prowadziła 18-latka, która prawo jazdy ma od niedawna – Kierująca miała szczęście, bo wydmuchała dopuszczalną ilość alkoholu. Miała 0,07 promila – mówi nam osoba, która zatrzymała uciekinierkę.

Policjanci rozliczyli 18-klatkę. – Kierująca volkswagenem została ukarana mandatem w wysokości 1,1 tys. zł – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Na jej konto trafił również sześć punktów karnych za spowodowanie kolizji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi