Toyota Zielona Góra

Kierujący audi potrącił rowerzystę pod Zieloną Góra i uciekł. Szuka go policja (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

24-letni rowerzysta ma mocno stłuczoną nogę oraz jest bardzo pobijany.

Do wypadku doszło w piątek, 19 sierpnia na drodze w Droszkowie. Rowerzysta został potrącony przez kierującego audi, który uciekł z miejsca zdarzenia. Może ktoś widział potrącenie? Sprawą zajmuje się zielonogórska policja.

Wszystko wydarzyło się o godz. 6.50 nad ranem. Rowerzysta jechał w kierunku Droszkowa. Na wysokości marketu został potrącony przez kierowcę audi. Sprawca nie zatrzymał się tylko uciekł z miejsca zdarzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na drodze zostało oderwane od audi lusterko. – Ustaliliśmy, że to lusterko od samochodu audi A4 b5 kolor szary delfin – mówi pracodawca potrąconego mężczyzny.

Policja szuka kierowcy audi

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Policjanci zabezpieczyli lusterko oderwane od audi. Trwa ustalanie kierowcy audi.

24-letni potrącony rowerzysta ma mocno stłuczoną nogę oraz jest bardzo silnie pobijany. – Może ktoś widziała zdarzenie. Prosimy o informowanie o tym policji – mówi pracodawca potrąconego 24-latka.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi