Toyota Zielona Góra

Kompletnie pijany kierowca fiata uderzył w barierki na zjeździe z S3 w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Okazało się że kierujący fiatem jest kompletnie pijany. fot. poscigi.pl

Kompletnie pijany kierujący fiatem jechał trasą S3 z Nowej Soli do Zielonej Góry. Na zjeździe w Zielonej Górze uderzył w barierki. Wydmuchał aż 2,7 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w środę, 28 października. Kierujący fiatem zjeżdżając z S3 na wysokości Raculi wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Między innymi przebił oponę. Na miejsce szybko dojechała zaalarmowana o zdarzeniu zielonogórska policja.

Okazało się, że kierujący fiatem jest kompletnie pijany. 42-latek z Zielonej Góry wydmuchał aż 2,7 promila alkoholu. W takim stanie jechał trasą S3 najprawdopodobniej z Nowej Soli.

Policjanci zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy. Samochód na polecenie policji zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar. Koszty holowania pokryje właściciel fiata.

42-latek wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.

Przed nami weekend związany z odwiedzinami grobów najbliższych. – Przypominamy, że zwłaszcza w tym czasie będzie znacznie więcej kontroli trzeźwości kierowców – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Apart&Spa Weronika

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika