Strona główna Zielona Góra Kompletnie pijany leżał na ulicy w Zielonej Górze. Postawił na nogi służby...
Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijany leżał na ulicy w Zielonej Górze. Postawił na nogi służby ratunkowe (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Kompletnie pijany leżał na ulicy w Zielonej Górze. Postawił na nogi służby ratunkowe

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 17 października, na Szosie Kisielińskiej na wysokości os. Pomorskiego. O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy.

Mężczyzna został zauważony leżący na drodze koło przejścia dla pieszych. Wyglądało tak jakby został potrącony a sprawca odjechał – mówi nam świadek wydarzeń.

Pierwsi na pomoc leżącemu bez ruchu mężczyźnie ruszyli zielonogórscy policjanci. Na miejsce została również wezwana karetka pogotowia ratunkowego.

Po chwili leżący nieprzytomny mężczyzna ocknął się. – Policjanci i medycy pomogli mu wstać i został zabrany do karetki – mówi nam świadek.

Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Dlatego upadł na przejściu dla pieszych.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl