Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijany przyjechał ciężarówką do firmy w Nowej Soli. Inny pijany kierujący wjechał prosto na rondo

W miniony weekend w Nowej Soli 25-latek wjechał wprost na rondo. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nowosolanin nie ma prawa jazdy i był pijany. Dwa dni później kompletnie pijany 52-latek przyjechał ciężarówka do nowosolskiej firmy.

Kierujący zamiast skręcić wjechał na środek ronda w Nowej Soli. Badanie trzeźwości kierowcy tylko potwierdziło przypuszczenia policjantów. 25-latek wydmuchał prawie dwa promile alkoholu.

Jego samochód został odholowany na policyjny parking na koszt właściciela. Za popełnione przestępstwo i wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata i grzywna do nawet 30 tys. zł

Dwa dni później oficer dyżurny nowosolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na teren jednej z nowosolskich firm przyjechał pijany kierujący ciężarówką z naczepą. Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Kierujący MAN-em wydmuchał aż 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo 52-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata i grzywna do nawet 30 tys. zł

Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl