Samochody.pl - poscigi.pl

Krosno Odrzańskie Zobaczył reklamę i stracił ponad 100 tys. zł

Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego zachęcony reklamą, zgodnie z którą można zarobić pieniądze, postanowił spróbować. Prowadzony krok po kroku uwierzył w przedstawiane zyski. Jak się okazało, oszust miał wobec niego inne plany i sprawił żeby mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, zamiast zarobić, stracił ponad 100 tysięcy złotych.

Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego na portalu społecznościowym zauważył reklamę inwestycji w internecie, po wejściu, w którą został przekierowany na stronę wyglądającą jak rządowa. Z informacji widniejących na stronie wynikało, że przy zainwestowaniu około tysiąca złotych, dzienny zysk może być o wiele większy niż wpłacona kwota.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po kilku godzinach otrzymał połączenie na komunikatorze z informacją, że żeby zacząć i otworzyć portfel, musi wpłacić 1004 złote na określony rachunek bankowy. Mieszkaniec zainteresowany zyskiem dokonał przelewu. Zgodnie z zaleceniami, zainstalował on również na telefonie wskazaną aplikację.

Krosno Odrzańskie. Stracił ponad 100 tys. zł

Po kilku dniach mężczyzna ponownie skontaktował się z mieszkańcem powiatu, pokazując mu jaką kwotę zarobił. Gdy w kolejnych dniach zysk wzrósł trzykrotnie, wówczas postanowił zainwestować więcej.

Po wzięciu kredytu zgodnie z poleceniami, pieniądze wpłacił we wskazanym kantorze kryptowalut. Gdy pojawił się temat wypłaty zysku, okazało się, że żeby mógł to zrobić, musi wpłacić 25 tysięcy złotych, inaczej wszystko przepadnie. 

Mimo pojawiających się wątpliwości mieszkaniec powiatu wpłacił określoną kwotę. Przez kolejne dni był informowany, że trzeba czekać na wypłatę pieniędzy, których finalnie nie otrzymał. Łącznie mężczyzna stracił ponad 103 tysiące złotych.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl