Ktoś rozwiesza numer firmy transportowej informując, że to agencja towarzyska

Jarosław Fabijańczyk prowadzi firmę transportową w Skwierzynie. Kolejny raz odebrał telefon od mężczyzny, który chciał zamówić kobietę na seks. Ktoś celowo rozwiesza numer firmy podając go jak telefon do agencji towarzyskiej. Sprawa została zgłoszona policji.

W sobotę, 23 maja, Jarosław Fabijańczk odebrał swój firmy telefon komórkowy. Ponieważ w Skwierzynie prowadzi firmę transportową był przekonany, że dzwoni klient. I rzeczywiście dzwonił klient. Nie chciał jednak usługi transportowej tylko erotyczną. Poprosił o dowiezienie mu kobiety na seks. Mężczyzna był przekonany, że zadzwonił do agencji towarzyskiej i rozmawia ze stręczycielem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Okazało się, że numer telefon firmowego J. Fabijańczyka wisiał w okolicach Rusinowa. „Sex 24 h. Dziewczyny na telefon przyjazd w 10 min. Dyskrecja dzwoń 24 h”. – Ktoś od dłuższego czasu rozwiesza numer mojej firmowej komórki podając ją jako numer do stręczyciela z agencji towarzyskiej– mówi zdenerwowany J. Fabijańczyk i dodaj, że dla niego to jest wielka obraza. Sprawa została zgłoszona policji.

Wszystko zaczęło się już jednak w 2018 r. To wtedy ktoś zaczął rozwieszać numery telefonu firmy Fabijańczyka w różnych miejscach województwa lubuskiego. I tak trwa to do dziś. – Mam już tego dość – przyznaje J. Fabijańczyk.