Kula dyskotekowa spadła na kobietę na weselu w Krępie. Jest w ciężkim stanie, trwa walka o jej życie

Kula dyskotekowa spadła na kobietę w Krępie

Do dramatycznego zdarzenia doszło w sobotę, 3 października, w domu weselnym w Krępie, dzielnicy Zielonej Góry. Na weselniczkę, straszą kobietę, spadła kula dyskotekowa. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Na miejscu była reanimowana.

Do zdarzenia doszło na weselu. Podczas zabawy podwieszona pod sufitem kula dyskotekowa spadła na kobietę uderzając ją w głowę. Starsza pani straciła przytomność. Na miejsce dotarły wezwane służby ratunkowe. Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Miejsce lądowania śmigłowca zabezpieczyli strażacy – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Kobieta po uderzeniu kulą nie dawała oznak życia. Na miejscu była długo reanimowana. W ciężkim stanie została zabrana do szpitala. – Po uderzeniu kuli starsza kobieta doznała poważnych urazów głowy – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielone Górze. Trwa walka o życie kobiety.

Wypadek na weselu będą wyjaśniać zielonogórscy policjanci. – Będzie prowadzone postępowanie wyjaśniające w związku ze zdarzeniem – mówi podinsp. Barska.