Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Makabra. Pracownicy zamordowali szefa restauracji. Zabójstwo zaplanowali (ZDJĘCIA)

Dwaj obywatele Indii w Legionowie zamordowali szefa restauracji, w której pracowali. Udusili 37-latka. Obaj zostali zatrzymani i aresztowani. Zabójstwo zaplanowali.

Przed kilkoma dniami policjanci z Legionowa zostali powiadomieni o zaginięciu 37-letniego obywatela Nepalu, który zamieszkiwał i pracował na terenie Legionowa. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Następnego dnia przed godz. 9.00 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne, że przy ul. Gen. Roi stoi zaparkowany samochód. W aucie było ciało poszukiwanego mężczyzny.

Czynności wykonane przez policjantów w obecności prokuratora i biegłego lekarza medycyny sądowej  potwierdziły, że jest to poszukiwany 37-latek. Mężczyzna został uduszony.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Legionowscy policjanci szybko zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie zabójstwa. Zatrzymani to obcokrajowcy, obywatele Indii w wieku 28 i 27 lat, którzy byli pracownikami baru prowadzonego przez ofiarę.

W prokuraturze obaj mężczyźni złożyli obszerne wyjaśnienia. Prokurator postawił zarzut zabójstwa obywatelom Indii. Prawdopodobnie przyczyną zabójstwa był konflikt pracowniczy, a zabójstwo było wcześniej planowane.

Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował obu mężczyzn tymczasowo na trzy miesiące. Grozi im kara dożywotniego więzienia.