Toyota Zielona Góra

Makabra. Syn wydłubał matce oczy

Do makabrycznego zdarzenia doszło w niedzielę, 16 stycznia, wieczorem w Kraśniku (woj. lubelskie). 45-letni syn zaatakował matkę. Chciał zabić kobietę. Rzucił się nią w szale. Na miejsce dojechała zaalarmowana policja. Kiedy mundurowi weszli do domu zobaczyli zakrwawioną kobietę z wydłubanymi oczami. Była w ciężkim stanie. Karetką pogotowia ratunkowego na sygnałach została zabrana do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę około godziny 19. To wtedy syn brutalnie zaatakował matkę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zobaczyli zakrwawioną kobietę bez oczu

Policja została zawiadomiona o tym, że do zdarzenia doszło w jednym z domów w Kraśniku. Od razu informowano, że syn zaatakował matkę. Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny policji.

Kiedy policjanci weszli do domu zobaczyli zakrwawioną, ciężko ranną kobietę. 66-latka miała wydłubane oczy.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Ciężko ranna 66-latka została na sygnałach zabrana do szpitala.

Syn wydłubał matce oczy

Matkę zaatakował 45-letni syn. Był jak w amoku. Mieszkał razem z matką. Rzucił się na kobietę chcąc zabić. Próbował udusić matkę, ale mu się nie udało. Wtedy kciukami wydłubał kobiecie oczy.

45-latek w obecności policjantów był  niespokojny i zachowywał się dziwnie. Została przewieziony na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Tam zajęli się nim biegli z dziedziny psychiatrii.

45-latek w poniedziałek, 17 stycznia, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa matki. Przyznał się do postawionych mu zrzutów.

Z informacji od policja wynika, że w domu nie było wcześniej żadnych interwencji. 45-latek nie był też karany.