Makabra w Nowy Rok. Spłonął hummer. W środku znaleziono spalone zwłoki (AKTUALIZACJA)

Do tragedii doszło w Nowy Rok. Jak ustalił portal poscigi.pl, w Różankach pod Gorzowem doszło do pożaru samochodu hummer. W środku dokonano makabrycznego odkrycia.

Jak ustalił portal poscigi.pl do pożaru samochodu hummer doszło w piątek, 1. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Strażacy szybko ugasili pożar.

Po ugaszeniu pożaru dokonano makabrycznego odkrycia. W środku samochodu zostały znalezione spalone zwłoki. Jak ustaliliśmy ofiara pożaru auta to mężczyzna.

Gorzowska policja na obecną chwilę nie potwierdza zwłok samochodzie. – Na miejsce jedzie prokurator i grupa dochodzeniowa. Pojawiła się informacja, że w aucie mogą być szczątki.  Będzie to weryfikowane – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Godz. 11.40 – W samochodzie zostało znalezione ciało mężczyzny – potwierdza podkom. Jaroszewicz. Policjanci sprawdzają czy ofiara pożaru to właściciel samochodu. Na miejscu pracuje również biegły z dziedziny pożarnictwa. Trwa ustalanie okoliczności w jakich doszło do pożaru. – Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji – mówi podkom. Jaroszewicz.

Zostań kierowcą bolta