Makabryczny wypadek. 51-latka wyrywającego korzenie drzew zmiażdżył ciągnik. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Do makabrycznego wypadku doszło podczas prac ziemnych spadł. Na 51-latka spadł z ciągnika. Mężczyzna był reanimowany. Odzyskał funkcje życiowe i trafił do szpitala. Tam niestety po kilku godzinach zmarł. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja.

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 30 marca, po godzinie 17:00 w Jabłonce (woj, małopolskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-letni mężczyzna podczas prac związanych z wyrywaniem korzeni drzew, spadł z ciągnika rolniczego do wody zebranej w rowie. Na mężczyznę runął ciągnik przygniatając go. 51-latek został znaleziony przez mieszkankę Jabłonki, która na pomoc wezwała sąsiada.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna ruszył na pomocą 51-latkowi. Świadkowie powiadomili służby ratunkowe.  Do akcji ratunkowej dołączyli strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia i po wydostaniu traktorzysty natychmiast przystąpili do jego reanimacji.

Walkę o życie traktorzysty kontynuowali potem ratownicy medyczni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy po kilku godzinach niestety zmarł.
Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, a dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce.

Toyota Zielona Góra