Makabryczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Czy winny jest pies? (ZDJĘCIA)

Śledczy ustalają jak doszło do tragicznego wypadku bmw i cysterny na trasie Pław-Gronów koło Krosna Odrzańskiego. Zginęły dwie młode osoby z okolic Zielonej Góry. Pod uwagę brane są różne przyczyny tragedii. Ustaliliśmy, że w bmw jechał mały pies. Zwierzak także jest brany pod uwagę podczas ustalania przyczyn wypadku.

Śledczy ustalają jak doszło do tragicznego wypadku na trasie Pław Gronów. Zaraz po zderzeniu jeden ze świadków mówił policjantom, że widział odpadającą z auta oponę. Z tego powodu początkowo sądzono, że w cysternie pękła opona. To jednak zostało już wykluczone. Opony w cysternie są całe.

Ustaliliśmy, że w bmw jechał mały pies. Nie przeżył wypadku. Zwierzę również jest brane pod uwagę podczas ustalania przyczyn tragedii. Pies w pewnym momencie mógł rozproszyć kierującego i wtedy doszło do tragicznego zderzenia z cysterną. To jedna z hipotez.

Cały czas trwa ustalanie przyczyn oraz okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło we wtorek, 9 lipca, na trasie Pław-Gronów koło Krosna Odrzańskiego. Bmw zderzyło się czołowo z cysterną. Na miejsce tragedii szybko dotarły służby ratunkowe. Droga przez wiele godzin była zablokowana. Niestety, dwie młode osoby z bmw zginęły na miejscu. To 25-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta, mieszkańcy okolic Zielonej Góry.