Makabryczny wypadek przy S3. Zderzyły się motocykl i samochód, zginął pieszy (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 11 maja, na drodze technicznej wzdłuż trasy S3 koło Myśliborza (woj. zachodniopomorskie). Zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Na miejscu zginął pieszy. Motocyklista walczy o życie.

Wszystko wydarzyło się na drodze technicznej biegnącej wzdłuż trasy S3 koło Myśliborza na granicy województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Na obecną chwilę wiadomo, że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego oraz motocykla. W zdarzeniu uczestniczył również pieszy. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Ruszyła akcja ratunkowa.

  • Niestety, na miejscu zdarzenia zginęła osoba piesza – mówi st. asp. Jacek Poleszczuk, rzecznik myśliborskiej policji. Motocyklista był długo reanimowany. – Został na noszach przeniesiony do śmigłowca – opowiada nam świadek wydarzeń. Ciężko ranny motocyklista został zabrany do szpitala.
Polecane  Zawalił się dach sklepu w Dębnie. Na miejscu trwa akcja ratunkowa

Na miejscu pracują myśliborscy policjanci. Jest również prokurator. Nie wiadomo jak doszło do wypadku i co na drodze technicznej robiły motocykl oraz samochód osobowy. – Trwa ustalanie przebiegu oraz okoliczności zdarzenia – mówi st. asp. Poleszczuk.

Langner odszkodowania
Reklamy