Makabryczny wypadek. Zginął motocyklista, pasażerka ma urwaną nogę i walczy o życie. Staranował ich kierowca toyoty (ZDJĘCIA)

fot. OSP Ocieszyn

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 6 czerwca, w Ocieszynie (Wielkopolska). Toyota uderzyła w motocyklistę. Mężczyzna kierujący motocyklem zmarł na stole operacyjnym. Pasażerka motocykla straciła nogę. Trwa walka o życie kobiety.

Z pierwszych informacji wynika, że kierujący toyotą nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam uderzył w prawidłowo jadący motocykl. Siła uderzenia była duża. Na miejsce wypadku szybko dotarły wozy straży pożarnej z Obornik oraz OSP Ocieszyn i policja. Strażacy zaczęli walkę o życie osób poszkodowanych w wypadku. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia. Dojechały karetki pogotowia ratunkowego oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Polecane  Wepchnął znajomego do rzeki. Teraz odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci

Ciężko ranni zostali motocyklista oraz pasażerka motocykla. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala natychmiast trafił na stół operacyjny. – Niestety 36-latek mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu – mówi st. sierż. Izabela Leśnik, rzeczniczka policji w Obornikach. Do szpitala w stanie krytycznym została przewieziona również pasażerka motocykla. Młoda kobieta w wypadku straciła nogę. Podczas zderzenia kończyna została oderwana na wysokości uda. Lekarze walczą o życie ciężko rannej kobiety. Policja ustala przyczynę oraz okoliczności tragedii. Toyotę prowadził 65-latek.

Langner odszkodowania
Reklamy