Toyota Zielona Góra

Możesz pomóc. Nowosolscy policjanci robią zbiórkę dla dzieci na oddziale onkologicznym

Nowosolscy policjanci systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem przyłączyli się do inicjatywy społecznej „oGROMna POMOC” i zorganizowali zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci przebywających na oddziale onkologicznym. Podzielmy się tym co mamy, bo pomaganie jest piękne.

Policjanci z komendy w Nowej Soli wykazali się wspaniałą inicjatywą i wraz z inicjatywą społeczną „oGROMna POMOC” zorganizowali zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z wrocławskiego szpitala onkologicznego. – Chcemy, aby dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach pojawił się uśmiech – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym to cechy, którymi kolejny raz wykazali się nowosolscy policjanci. Tym gestem pokazali, że nie tylko podczas służby wykazują się chęcią niesienia pomocy innym, ale także w czasie wolnym nie są obojętni na ludzką krzywdę. To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie. Z pewnością ten drobny gest wywoła u dzieci chwilę radości.

Policjanci apelują też do mieszkańców powiatu nowosolskiego, aby przyłączyli się do akcji. Kredki, kolorowanki, flamastry, zeszyty, czy też innego rodzaju przybory szkolne można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli do końca września (najlepiej w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku).

Ze względu na pandemię rzeczy te muszą być nowe. Wszystkie podarunki zostaną przekazane chorym maluchom ze szpitala onkologicznego we Wrocławiu w październiku.

Toyota Zielona Góra