Nowa hybrydowa toyota corolla w mieście spali 5 l benzyny na 100 km (FILM)

Nowa toyota corolla

Toyota ma swoje ofercie najnowszą corollę, samochód legendę. Najnowsza corolla z napędem hybrydowym w mieście spali nam około 5 l benzyny.  

Jeździliśmy najnowszą toyotą corollą od JPJ Salon Toyota Zielona Góra. Po pierwsze to jakby całkiem nowe auto zaskakujące lekko sportowym wyglądem. Hybrydowy napęd pozwala zaoszczędzić sporo na benzynie. Toyota corolla spala  w mieście podczas normalnej jazdy 5 l benzyny. Rekordziści potrafią jednak przejechać 100 km w mieście spalając nawet mniej niż 4 l benzyny. Na trasie ten oszczędny samochód spalił około 6,5 l benzyn na 100 km, co ważne przy dość dynamicznej jeździe.

W nowej corolli nie znajdziemy dużo plastików. Wnętrze zostało wykończone estetycznym i miękkim materiałem zapewniającym wręcz efekt luksusu. W środku znajdziemy wszelkie niezbędne systemy zapewniające większe bezpieczeństwo jazdy. Testowany model samochodu został wyposażony w perfekcyjną bezstopniową automatyczną skrzynię biegów. Auto na drodze spisuje się perfekcyjnie. Doskonale trzyma się drogi podczas ostrych zakrętów. Wnętrze auta zostało doskonale wyciszone. W dodatku podczas jazdy na silniku elektrycznym w aucie jest bardzo cicho. Więcej w materiale wideo.

Zostań kierowcą bolta