Samochody.pl - poscigi.pl

Nowa Sól. Tak pędził, że jak mówią policjanci, prawo jazdy „poszło do wora”

Policjanci nowosolskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który jechał 108 km/h  w terenie zabudowanym. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

We wtorek, 5 marca, policjanci z nowosolskiej drogówki zatrzymali nieodpowiedzialnego kierującego. Przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h w terenie zabudowanym. 26-latek stracił uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy oraz został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Dodatkowo na konto mieszkańca powiatu żarskiego wpłynęło 13 punktów karnych.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Mając na uwadze obecne anomalie pogodowe i fakt, iż nad ranem mgły utrudniają jazdę kierowcom, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie jazdy, a przede wszystkim o ograniczenie prędkości – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Nowa Sól. Kierowca stracił prawo jazdy

Bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od nas samych. Rozwaga, umiejętności przewidywania zagrożeń, szacunek dla innych kierowców powinny towarzyszyć przy każdej podróży.

Nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą przyczynić się do tragedii. – Nowosolscy policjanci, mając na uwadze nasze bezpieczeństwo, apelują o ostrożność, rozsądek i rozwagę na drodze – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl