Strona główna Zielona Góra Nowy naczelnik zielonogórskiej drogówki
Samochody.pl - poscigi.pl

Nowy naczelnik zielonogórskiej drogówki

St. asp. Marek Kozak, nowy szef zielonogórskiej drogówki.

Od wtorku, 9 października, zielonogórska drogówka ma nowego naczelnika. To st. asp. Marek Kozak. Zastąpił nadkom. Tomasza Szudę, który objął stanowisko zastępcy komendanta komisariatu w Sulechowie.

St. asp. Marek Kozak ma 48 lat. Pochodzi z Nowej Soli. Z drogówką związany jest od wielu lat. Ostatnio był naczelnikiem wojewódzkiej „autostradówki”. To policjant z ogromnym doświadczeniem służbowym. W policji jest już od 1991 r.

– Dla mnie ważne jest rozszerzanie ogólnego bezpieczeństwa na drogach dotyczące pieszych oraz kierujących – mówi st. asp. Kozak. Dodaje, że między innymi będzie kontynuował akcję „Trzeźwy kierowca”.

Kierowcy oraz piesi mogą liczyć również na dużo różnych programów informacyjno-edukacyjnych.

St. asp. Kozak dodaje, że mocno pod uwagę brani będą również rowerzyści, których z chwilą uruchomienia systemu wypożyczalni miejskich rowerów znacznie przybyło.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl