Nożownik dźgnął 15-latka na ulicy. Ranny chłopiec trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 października, na ul. Wrocławskiej w Nowej Soli. 41-letni mężczyzna dźgnął 15-latka nożem. Mężczyzna, znany policji, został już zatrzymany. 15-latek jest w szpitalu.

Na ul. Wrocławskiej po południu stała grupka młodzieży. W pewnym momencie podszedł do nich 41-letni mężczyzna. Zaczął zaczepiać grupkę młodzieży. Doszło do przepychanek z 41-latkiem. Nagle mężczyzna wyciągnął nóż, który miał przy sobie. Rzucił się z nim na dzieci. Zadał cios 15-latkowi raniąc go. Po wszystkim mężczyzna uciekł.

Na miejsce przyjechała ekipa karetki pogotowia ratunkowego. – Ranny 15-latek został przewieziony do szpitala – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Tam zajęli się nim lekarze.

Nowosolscy policjanci zaczęli poszukiwania nożownika. – Mężczyzna został już zatrzymany – mówi st. sierż. Sęczkowska. 41-latek został przewieziony na komendę. Trafił do policyjnej celi. – To osoba znana policja. Przewijała się już w naszych kartotekach – mówi st. sierż. Sęczkowska.