Toyota Zielona Góra

Ofiarę bili po głowie, na koniec okradli

Nowosolski Sąd Rejonowy aresztował na trzy miesiące dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Grozi im kara do nawet 12 lat więzienia.

Do napadu doszło w sobotę nocą. Policję zaalarmowała ofiara. Mężczyzna powiedział, że został napadnięty i pobity. Opowiedział, że został wepchnięty do klatki schodowej, tam dwaj bandyci bili go i popychali. Ofiara była uderzana po głowie. Napastnicy zabrali dwa telefony komórkowe, papierosy z zapalniczką i 50 zł.

Jak informuje nowosolska policja, bandyci zostali zatrzymani kilkanaście minut po zdarzeniu. Dwaj mężczyźni mieli przy sobie zrabowane przedmioty. Mieli również aparat fotograficzny i inny telefon komórkowy. Te przedmioty również ukradli. Okazało się, że tego samego dnia okradli na dodatek kobietę w jednym z pubów w Nowej Soli.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 29 i 25 lat. Obaj są mieszkańcami Nowej Soli. Jeden z nich był wcześniej karany. Odsiedział swój wyrok wwięzieniu.

Wczoraj nowosolski Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora aresztował obu  mężczyzn.Obu grozi kara do nawet 12 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta