Toyota Zielona Góra

Okradał drogerię. Ukradł perfumy warte 7,5 tys. zł. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Okradał drogerię. Ukradł perfumy warte 7,5 tys. zł

Za kradzieże perfum na sumę blisko 7,5 tysiąca złotych z jednej ze wschowskich drogerii odpowie 34-letni mieszkaniec Złotoryi. Mężczyzna został zatrzymany w momencie kiedy próbował wyjść ze sklep ze skradzionym towarem. Okazało się, że był też poszukiwany był do odbycia kary więzienia, a lutego dwa razy okradł drogerię.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego.  Dyżurny wschowskiej policji otrzymał informację dotyczącą zatrzymania w drogerii mężczyzny, który próbował opuścić sklep z flakonami perfum wartych ponad 2 tys. zł.

Policjanci wydziału prewencji w trakcie sprawdzania 34-latka pochodzącego z terenu powiatu złotoryjskiego ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia przez sąd w Złotoryi. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Podczas oglądania zapisów z monitoringu okazało się, że 34-latek wcześniej już dwa razy okradł drogerię. Łupem 34-latka padły również markowe perfumy na duże kwoty. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty kradzieży na kwotę niemal 7,5 tys. zł. – Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty, po czym trafił do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Toyota Zielona Góra