Toyota Zielona Góra

Okradli biznesmena w biały dzień. Zabrali zegarki, biżuterię i 50 tys. euro w gotówce. Złodziei szuka Rutkowski (FILM, ZDJĘCIA)

Okradli biznesmena w biały dzień. Zabrali zegarki, biżuterię i 50 tys. euro w gotówce. Konferencja Krzysztofa Rutkowskiego.

Złodzieje włamali się do domu biznesmena handlującego elektrycznymi jednośladami w Kłodawie pod Gorzowem. Ukradli biżuterię, markową odzież oraz 50 tys. euro i zniknęli. Sprawą zajmuje się policja oraz Krzysztof Rutkowski.

Do włamania do domu biznesmena Krystiana Bilińskiego w Kłodawie doszło w środę, 19 października, między godzinami 8:00 a 13:00. W tym czasie biznesmen z żona zawieźli dzieci do szkoły i pojechali do firmy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Okradli biznesmena, szuka ich Rutkowski

Złodzieje włamali się do domu przez drzwi tarasowe. Włamywacze mieli ułatwione zadanie, bo alarm nie był wtedy włączony. – Musieli nas obserwować – mówi okradziony biznesmen.

Złodzieje ukradli biżuterie, zegarki, markowe ubrania oraz 50 tys. euro w gotówce.  Ich poszukiwaniem zajmuje się Krzysztof Rutkowski. Wiadomo, że w domu w chwili włamania działały kamery.

Toyota Zielona Góra